Wing Chun Kung Fu Ostrava

        Tradiční škola bojového umění Wing Chun Kung Fu

      

Hong Kong Arlines a Wing Chun Kung Fu

Lety Hong Kongských aerolinek chrání letušky vycvičené k boji z blízka systémem Wing Chun Kung Fu

Letušky Hong Kong Airlines trénují Wing Chun Kung-Fu. Všechny letušky se musí naučit tento čínský styl Kung Fu. Kromě schopnosti efektivní efektivní sebeobrany je cílem zlepšit týmového ducha. Wing Chun, také někdy překládán jako Ving Tsu, je koncept založený na čínských bojových umění a formy sebeobrany, využívající jak údery tak bloky přičemž se specializuje na boj zblízka. 

Informace vyšla v tiskové zprávě druhé největěí tiskové agentuře Čínské lidové republiky ChinaNews.com. 

Hong Kong Airlines je letecká společnost založená a registrovaná v Hongkongu v roce 2006 Od té doby se Hong Kong Airlines rozrostla, a stala mezinárodně uznávaným přepravcem s  hlavním místem podnikání v Hongkongu.

 

Zdroj: ChinaNews.com, Wikipedie.org

 

Wing Chun AKADEMIE

Průběžně přijímáme zájemce, první hodina zdarma.

Kontakt

Wing Chun 

 

 

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Zajímá Vás co je Wing Chun Kung Fu? Víte o tom, že Bruce Lee se učil Wing Chun Kung Fu u Velmistra Yip Mana? Z důvodu efektivní sebeobrany na boj z blízka v omezeném prostoru musí umět Wing Chun Kung Fu všechny letušky společnosti Hong Kong Airlines. Zprávy o tom vydaly největší tiskové agentury Číny. Můžete se podívat na galerii fotek zaměstnanců aerolinek cvičících wing chun kung fu. Pokud ještě váháte, zda je pro Vás Wing Chun Kung Fu to pravé, přečtěte si 7 důvodů proc cvičit Wing Chun Kung Fu. Tento bojový styl je vhodný také jako sebeobrana pro ženy

 

Wing Chun Akademie Ostrava